Na trhu působíme od roku 2002
klimatizace@omega-bakery.com     +420 603 150 800
Responsive image

Nástěnné/SPLIT klimatizace

Nejúčinnější, nejtišší, nejkomfortnější…a dnes jednoznačně nejobvyklejší varianta klimatizace. Nabízí nejnižší provozní náklady. Vyznačuje se nejmenší hlučností díky kompresoru umístěnému ve venkovní jednotce mimo klimatizovaný prostor. Vnitřní jednotka může být vybavena speciální filtrační funkcí jako čistička vzduchu, ionizátor a podobně. Splitová klimatizace se skládá ze tří základních částí: vnitřní jednotka, venkovní jednotka a spojovací potrubí pro chladivo.

Katalog a ceníky

MULTISPLIT klimatizace

Využijte možnosti chlazení několika místností najednou. Pomocí MULTISPLIT klimatizace totiž můžete na jednu venkovní jednotku napojit až 5 vnitřních jednotek. Samozřejmostí je možnost samostatného ovládání každé z vnitřních jednotek samostatně.

Katalog a ceníky
Responsive image
Responsive image

Kazetové klimatizace

Kazetové klimatizace naleznou své uplatnění především v komerčních prostorech typu kanceláří a obchodů, jejichž strop je kazetového charakteru. Jednotky mají čtyři výfukové lamely, kterými chladí do všech stran. Navíc jsou nainstalovány esteticky šetrně tak, abyste je téměř ani nezaregistrovali.

Katalog a ceníky

Parapetní klimatizace

Parapetní klimatizace představují ekonomicky výhodné řešení. Snadno se se instalují i udržují. Vzhledem k relativně malým rozměrům nenaruší ani estetiku místnosti, ve které se nachází.

Katalog a ceníky
Responsive image
Responsive image

Podstropní klimatizace

Především v místnostech, kde není dostatek prostoru na stěnách, oceníte podstropní klimatizaci.

Katalog a ceníky

Dárek k nákupu

Ke klimatizaci od nás získáte měsíční členství do pražského wellness fitness klubu I’M FIT v hodnotě 3 500 Kč

Zobrazit >